• Nėra prekių krepšelyje.

HEMPUS

Mes esame „Hempus“ – pluoštinių kanapių produkcijos gamintojai. Iš patikimų Lietuvos ūkių superkame šalyje mažai paplitusių kanapių ypatingo skonio sėklas – atsirenkame kokybiškiausias. Tuomet ieškome inovatyviausių būdų, kurie užtikrintų, kad sėklose saugojamas turtas, atsidūręs mūsų produktuose, neprarastų maistinės vertės.

KOKYBĖ

Savo veiklą pradėjome 2014 m., prekiaudami trimis produktais iš kanapių sėklų. Gaminių kasmet sukuriame vis daugiau, šiuo metu jų turime devynias ir tuo neapsiribosime. Kad šis mūsų tikslas būtų įgyvendintas ir į jūsų virtuvę galėtume pristatyti naujus „Hempus“ gaminius – atidarėme ekologiškai produkcijai sertifikuotą gamyklą Kaune. Visa „Hempus“ produkcija gimsta čia pat, šalia, mūsų pačių rankomis, todėl esame tikri dėl jos kokybės.

PASIEKIMAI

Didžiuojamės, kad „Hempus“ kanapių sėklų aliejus „Agrobalt 2014“ parodoje buvo įvertintas aukso medaliu, o autoritetingame britų maisto pramonės žurnale „The Grocer“ šis produktas buvo paminėtas tarp 20-ies inovatyviausių produktų, pristatytų Kelne vykusioje didžiausioje maisto gaminių parodoje „ANUGA“.

RANKA PASIEKIAMA

„Hempus“ produktus pristatome ten, kur jums patogu. Prekiaujame  sveiko, ekologiško maisto parduotuvėse ir didžiųjų prekybos tinklų pardavimo vietose visoje Lietuvoje. Na, o jei norisi gaminių įsigyti čia ir dabar, kviečiame apžiūrėti mūsų produktus bei jų užsisakyti čia: kanapių produkciją.